Piątek, 9 grudnia 2022

Gdzie wykonać laserową korektę wzroku – oferta Vidium Medica

23 marca 2020

Laserowa korekta wzroku to zabieg, który cieszy się bardzo dużą popularnością. Coraz więcej osób jest zainteresowanych skutecznym i trwałym wyeliminowaniem ze swojego życia konieczności noszenia okularów czy soczewek kontaktowych. Nic dziwnego – brak wady wzroku to zdecydowanie wyższy komfort życia i codziennego funkcjonowania, łatwiejsze jest też uprawianie sportu. Nie zapominajmy też, że dla niektórych ludzi laserowa korekta wzroku to zabieg, który otwiera im drzwi do wybranego zawodu, dotyczy to przede wszystkim tych, którzy marzą o pracy w służbach mundurowych, gdzie często nienaganny wzrok jest kluczowym elementem kwalifikacji kandydata.

Jeśli Ty także należysz do grona osób, które chcą pozbyć się krótkowzroczności, nadwzroczności czy astygmatyzmu, z pewnością interesuje Cię, gdzie można wykonać laserową korektę wzroku. Przedstawiamy więc ofertę z dwóch dużych miast: Warszawy i Krakowa. W obu tych miastach znajdziesz klinikę Vidium Medica – wysokiej jakości klinikę okulistyczną wyspecjalizowaną w zabiegach laserowych.

Jak wygląda jej oferta? Jakie metody laserowej korekty wzroku tam znajdziesz i na jakie wydatki musisz się przygotować? Te wszystkie informacje, znajdziesz poniżej.

Ile kosztuje zabieg laserowej korekty wzroku w Krakowie i Warszawie?
Już od 1950 zł (dodaj do tego 145 zł na badania kwalifikacyjne) możesz pozbyć się wady wzroku! Oczywiście w wielu przypadkach będzie to znacznie droższe – zależy to między innymi od tego, jak dużą i skomplikowana jest wada, a także od tego, czy potrzeba korekty w obu oczach czy tylko w jednym. Warto jednak wiedzieć, że w klinice Vidium Medica, jeśli zdecydujesz się na laserową korektę wzroku to cenę zabiegu możesz rozłożyć aż na pięćdziesiąt korzystnie oprocentowanych rat, co pozwoli Ci zadbać o swoje zdrowie bez nadszarpnięcia domowego budżetu.

Dla kogo przeznaczone są zabiegi laserowej korekty wzroku?
Zabiegi te są przeznaczone dla osób generalnie zdrowych. Przeciwwskazania mogą być natury okulistycznej lub ogólnej, dlatego lekarz kwalifikujący do zabiegu robi dokładny wywiad oraz przeprowadza badania, które pozwalają ocenić czy nie występują dolegliwości, które uniemożliwiają przeprowadzenie laserowej korekty wzroku, na przykład hormonalne, neurologiczne czy kardiologiczne.

Metody laserowej korekty wzroku
Klinika okulistyczna Vidium Medica ma szeroką ofertę nowoczesnych metod laserowej korekty wzroku. Zarówno w Krakowie jak i w Warszawie możesz skorzystać z zabiegów metodami FemtoLasik vOptimum, FemtoLasik vDesign, ReLEx® SMILE. W klinice są też przeprowadzane zabiegi laserowe likwidujące nieprawidłowości rogówki. Tak zwany zabieg PTK pozwoli uporać się z następującymi problemami: nieprawidłowości rogówki, zmętnienie rogówki, erozja rogówki i inne problemy związane z tym obszarem oka. Efektem zabiegu jest popraw ostrości widzenia. W Vidium Medica prowadzone są też zabiegi innowacyjną metodą EBK. Pozwala ona na wyjątkowo szybkie, bezbolesne oraz precyzyjne modelowanie rogówki, a tym samym – usuwanie nawet skomplikowanych wad wzroku.

Chcesz bezboleśnie, skutecznie i trwale pozbyć się wady wzroku? Już dziś umów się na wizytę i przyjdź na kwalifikację do zabiegu laserowej korekty wzroku w Vidium Medica w Warszawie lub w Krakowie. Pożegnaj okulary raz na zawsze!